Išdaigos. Labai rimtos išdaigos.

rugsėjo 29, 2008

Visai neseniai pamačiau vieno dėstytojo paskutinės paskaitos video įrašą: “How to achieve your childhood dreams.“ Tai buvo atvira paskaita, kurios tema buvo jo gyvenimas. Dėstytojas sirgo vėžiu.

Trumpai tariant, viena iš žinučių buvo – svajonių įgyvendinimas yra prasmingas savaime ir tikrai verta tai padaryti, net jei jos tiesiogiai ir nesisieja su pagrindine veikla gyvenime, ar nėra savaime praktiškos.

Skaidrėse buvo šešios jo didžiausios gyvenimo svajonės.

Ilgai negalvojus, savąsias aš prisimenu dvi: keliauti į žvaigždes (visiškai tiesiogine prasme), ir apsilankyti operacinėje ir pamatyti operaciją.

One step at a time – šiandien su viena drauge sudariau draugiškas lažybas: per dvejus metus apsilankyti operacinėje. Dėl konkrečių sąlygų ir įrodymu sutarsime ryt prie arbatos. Jau turiu keletą ankstyvų idėju, bet jos labai ankstyvos ir dar labai idėjos. Iš kai kurių žmonių girdžiu, kad svaičioju, kad tai labai sunku ar net neįmanoma. Lyg ir nesu toks naivus ir žinau, kad šis uždavinys toli gražu nebus paprastas. Na, bet blogiausiu atveju man tiesiog nepavyks, so what the hell :).

Dėl pirmojo punkto irgi turiu keletą idėju, nors greičiausiai tiesiogiai šios svajonės realizuoti nepavyks.

Pažiūrėsim, ar tas neįmanoma yra taip jau neįmanoma :). Ir svajonių sąrašą reiks papildyt – jų netrūko, ir dabar greičiausiai netrūksta, nors svajojimą pastaruoju metu buvau apleidęs. Reiks tai pakeisti.

Hehe – nėra jokių ribų, Džonatanai?.. 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: